בעקבות המצב הבטחוני הורדנו מחירים
ביחד ננצח

כל מה שצריך לדעת

אספנו עבורך את השאלות השכיחות. לכל שאלה נוספת אנחנו כאן בשבילך.

התשובה היא כמובן אינדיווידואלית, הממוצע הוא בין 5-8 ימים.

התכשיר מיועד לשיזוף הגוף כולו כולל הפנים, אם ידועה רגישות מסויימת מומלץ לנסותו על איזור קטן לפני המריחה על איזורים נרחבים. כמו כן, במקרה של רגישות ספציפית מומלץ להיוועץ עם מומחים.

פרק הזמן המומלץ הינו 4-8 שעות.

את תוצאת השיזוף ניתן לראות כעבור 4-8 שעות מרגע המריחה, אך הצבע ימשיך להתפתח במהלך 24 שעות. מומלץ לא להתקלח 5 שעות לאחר המריחה.

בדרך כלל הגוון משתנה. הצבע שאותו רואים לאחר המריחה הוא אינו צבע השיזוף בלבד, אלא צבע שנועד להדגיש עבורך את איזורי המריחה על מנת שהמריחה תהיה אחידה. כעבור מספר שעות ולאחר מקלחת ניתן יהיה לראות את צבע השיזוף המיוחד לך.

ברכישה הראשונה מומלץ לרכוש עם הכפפה שהותאמה במיוחד למוצר. הכפפה דקה ובעלת סיבים עדינים אשר מותאמים למריחה של ספריי. 

החומר הוא חיצוני ולכן במהלך הזמן והשימוש במים ובסבון יפחת גם השיזוף. על מנת לשמור על שיזוף מיטבי לאורך זמן מומלץ לא לשפשף את הגוף בספוג/ ליפה.

הצבע עדין מאוד, ואינו נוטה להכתים את הבגדים/ המצעים, אולם אם נמרחת לפני יציאה מהבית מומלץ לא ללבוש בגדים בהירים. לאחר המקלחת הראשונה אין חשש מהכתמה. חשוב לציין שאם הבגד הוכתם לאחר המריחה, הצבע יורד בכביסה.

המוצר מבושם ובעל ריח נעים ועדין בעת השימוש. הריח המוכר של תכשירי השיזוף כמעט אינו מורגש בתכשיר זה הודות לפיתוח מיוחד וחדשני.

לכל אחת מגיע מיקה משלה, בהתאמה מושלמת עבורה. כפי שאנו מתאפרות בגוונים שונים המתאימים לגוון עורנו כך גם גוון השיזוף צריך להתאים לגוון העור.

אין מניעה להשתזף לאחר מריחת המוצר. כמובן יש להשתמש במקדמי הגנה.